16/3/2022.

ГИМНАЗИЈАЛЦИ УЧЕСНИЦИ „LIVING LAB” РАДИОНИЦЕ

Наши ученици Вук Павић (IV-4) и Арсеније Радосавац (IV-4) као и професор Владимир Вученовић су активни учесници Living Lab радионице у оквиру пројекта CREATIVE@CBC (Агенција Преда) која се одржава 15. и 16. марта 2022. године. Радионица се бави детектовањем проблема у друштву и покушајима да се нађу функционалана и одговорна рјешења помоћу разних пројеката, концепата, идеја и сл. које се могу искористити да би се поправиле лоше појаве у заједници. Крајњи циљ пројекта је чланство у европску мрежу коју чини преко 480 организација свијета. Честитамо и похваљујемо ученике, Вука и Арсенија, за одличну презентацију, излагања и интерактивне сесије у оквиру радионице. Честитамо и ментору, професору Влади Вученовићу на учешћу и излагању током ових активности.