13/3/2019.

ВЕЛИКИ УСПЈЕХ ГИМНАЗИЈАЛАЦА НА РЕГИОНАЛНОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ФИЗИКЕ

На регионалном такмичењу из физике које је одржано прошле седмице у Прњавору ученици наше школе су освојили завидне резултате. Успјех ученика првог разреда: Данило Вукота - прво мјесто, Жељана Тубин - четврто мјесто, Андреј Стојанчић - пето мјесто, Вук Павић - шесто мјесто. Успјех ученика другог разреда: Соња Гаврановић - треће мјесто, Анамарија Марин - четврто мјесто, Марко Бјеловук - седмо мјесто. Успјех ученика трећег разреда: Селма Будимлић - друго мјесто, Ана Ђаковић - треће мјесто, Јована Топић - четврто мјесто. Успјех ученика четвртог разреда: Хана Будимлић - друго мјесто, Ана Буква - четврто мјесто. Честитамо нашим такмичарима и менторима, Саши Комшићу и Младену Карајици, те им желимо много успјеха на републичком такмичењу!