27/1/2023.

ШКОЛСКА СЛАВА И ДАН ШКОЛЕ „СВЕТИ САВА”

Школска слава и Дан школе “Свети Сава” и ове године био је један од најрадоснијих дана у нашој школи. Поред културно-умјетничког програма који су припремили наши ученици и професори имали смо и почасне госте. Посебна част нам је била угостити Стефана Стојановић и Милоша Стојановићa са Косова (дјечак и младић недавно рањени на Косову) те градоначелника Слободана Јавора. Школска слава је идеалан тренутак да уручимо признања нашим ученицима и професорима за различите успјехе постигнуте током протекле школске године. Добитници Светосавских захвалница за остварене резултате на ликовним и литерарним конкурсима су наведени ученици чије се фотографије налазе у прилогу. Честитамо још једном и поносни смо на ангажовању у ваннаставним активностима и његовању талената.